LCE00C803208A
- Артикул производителя:
- LCE00C803208A
- Краткое описание:
- CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,8NC,3N
- Coil Voltage :
- 200 ~ 208VAC
- Contact Form :
- 11PST-3NO/8NC (3 Form A, 8 Form B)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 40°C
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max