LCE01C800208A
- Артикул производителя:
- LCE01C800208A
- Краткое описание:
- CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,8NC,0NO,
- Coil Voltage :
- 200 ~ 208VAC
- Contact Form :
- 18PST-10NO/8NC (10 Form A, 8 Form B)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 40°C
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max