LCE01C602120A
- Артикул производителя:
- LCE01C602120A
- Краткое описание:
- CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,6NC,2NO,
- Coil Voltage :
- 115 ~ 120VAC
- Contact Form :
- 8PST-2NO/6NC (2 Form A, 6 Form B)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 40°C
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max