CC185SAD24
- Артикул производителя:
- CC185SAD24
- Краткое описание:
- RLY CONT 3P 24 VAC/DC 2NO/2NC
- Coil Voltage :
- 24VAC/DC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 185 A
- Operating Temperature :
- -5°C ~ 60°C
- Switching Voltage :
- 690VAC - Max