CLM0C04277
Артикул производителя:
CLM0C04277
Краткое описание:
CONTACTOR LTG M-HELD,30A,4NO,OPN
Coil Voltage :
277VAC
Contact Form :
4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current) :
30 A
Must Operate Voltage :
235.5 VAC
Switching Voltage :
600VAC - Max