LCE00C404480A
Артикул производителя:
LCE00C404480A
Краткое описание:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,4NC,4N
Coil Voltage :
460 ~ 480VAC
Contact Form :
8PST-4NO/4NC (4 Form A, 4 Form B)
Contact Rating (Current) :
30 A
Operating Temperature :
-25°C ~ 40°C
Switching Voltage :
600VAC - Max