LCE00C602480A
Артикул производителя:
LCE00C602480A
Производитель/Бренд:
Siemens
Краткое описание:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,6NC,2N
Производитель :
Siemens
Категория товара :
Contactors (Electromechanical)
Coil Voltage :
460 ~ 480VAC
Contact Form :
8PST-2NO/6NC (2 Form A, 6 Form B)
Contact Rating (Current) :
30 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
-25°C ~ 40°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
600VAC - Max