CLM0C03277
Артикул производителя:
CLM0C03277
Краткое описание:
CONTACTOR LTG M-HELD,30A,3NO,OPN
Coil Voltage :
277VAC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) :
30 A
Must Operate Voltage :
235.5 VAC
Switching Voltage :
600VAC - Max