LCE01C500480A
Артикул производителя:
LCE01C500480A
Краткое описание:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,5NC,0NO,
Coil Voltage :
460 ~ 480VAC
Contact Form :
5PST-NC (5 Form B)
Contact Rating (Current) :
30 A
Operating Temperature :
-25°C ~ 40°C
Switching Voltage :
600VAC - Max