LCE00C501208A
Артикул производителя:
LCE00C501208A
Производитель/Бренд:
Siemens
Краткое описание:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,5NC,1N
Производитель :
Siemens
Категория товара :
Contactors (Electromechanical)
Coil Voltage :
200 ~ 208VAC
Contact Form :
6PST-1NO/5NC (1 Form A, 5 Form B)
Contact Rating (Current) :
30 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
-25°C ~ 40°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
600VAC - Max