LCE00C501277A
- Артикул производителя:
- LCE00C501277A
- Краткое описание:
- CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,5NC,1N
- Coil Voltage :
- 277VAC
- Contact Form :
- 6PST-1NO/5NC (1 Form A, 5 Form B)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Must Operate Voltage :
- 235.5 VAC
- Must Release Voltage :
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 40°C
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max