CC130LD24
- Артикул производителя:
- CC130LD24
- Краткое описание:
- RLY CONT 3P 24V DC 2NO/2NC
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 130 A
- Must Operate Voltage :
- 16.8 VDC
- Must Release Voltage :
- 2.4 VDC
- Operating Temperature :
- -5°C ~ 60°C
- Switching Voltage :
- 690VAC - Max