LCE00C401347A
- Артикул производителя:
- LCE00C401347A
- Краткое описание:
- CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,4NC,1N
- Coil Voltage :
- 347VAC
- Contact Form :
- 5PST-1NO/4NC (1 Form A, 4 Form B)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Must Operate Voltage :
- 295 VAC
- Must Release Voltage :
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 40°C
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max