LCE00C202480A
- Артикул производителя:
- LCE00C202480A
- Краткое описание:
- CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,2NC,2N
- Coil Voltage :
- 460 ~ 480VAC
- Contact Form :
- 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 40°C
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max