LCE00C301120A
Артикул производителя:
LCE00C301120A
Производитель/Бренд:
Siemens
Краткое описание:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,3NC,1N
Производитель :
Siemens
Категория товара :
Contactors (Electromechanical)
Coil Voltage :
115 ~ 120VAC
Contact Form :
4PST-1NO/3NC (1 Form A, 3 Form B)
Contact Rating (Current) :
30 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
-25°C ~ 40°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
600VAC - Max