CC130LA24
Артикул производителя:
CC130LA24
Производитель/Бренд:
Carlo Gavazzi Inc.
Краткое описание:
RLY CONT 3P 24V 50/60HZ 2NO/2NC
Производитель :
Carlo Gavazzi Inc.
Категория товара :
Contactors (Electromechanical)
Coil Voltage :
24VAC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) :
130 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage :
20.4 VAC
Must Release Voltage :
7.2 VAC
Operating Temperature :
-5°C ~ 60°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
690VAC - Max