LCE00C300240A
- Артикул производителя:
- LCE00C300240A
- Краткое описание:
- CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,3NC,0N
- Coil Voltage :
- 230 ~ 240VAC
- Contact Form :
- 3PST-NC (3 Form B)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 40°C
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max