3RA23168XB301TP3
- Артикул производителя:
- 3RA23168XB301TP3
- Производитель/Бренд:
- Siemens
- Краткое описание:
- CONTACTOR REV COM S00 9A 230VDC
- Производитель :
- Siemens
- Категория товара :
- Contactors (Electromechanical)
- Coil Voltage :
- 218 ~ 237VAC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 9 A
- Features :
- Auxiliary Contacts
- Mounting Type :
- Chassis Mount, DIN Rail
- Must Operate Voltage :
- Must Release Voltage :
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Switching Voltage :
- 690VAC - Max