CC100SA24
- Артикул производителя:
- CC100SA24
- Производитель/Бренд:
- Carlo Gavazzi Inc.
- Краткое описание:
- RLY CONT 3P 24V 50/60HZ 2NO/2NC
- Производитель :
- Carlo Gavazzi Inc.
- Категория товара :
- Contactors (Electromechanical)
- Coil Voltage :
- 24VAC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 100 A
- Features :
- Auxiliary Contacts
- Mounting Type :
- Chassis Mount, DIN Rail
- Must Operate Voltage :
- 20.4 VAC
- Must Release Voltage :
- 7.2 VAC
- Operating Temperature :
- -5°C ~ 60°C
- Product Status :
- Active
- Switching Voltage :
- 690VAC - Max