LCE00C002120A
- Артикул производителя:
- LCE00C002120A
- Производитель/Бренд:
- Siemens
- Краткое описание:
- CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,0NC,2N
- Производитель :
- Siemens
- Категория товара :
- Contactors (Electromechanical)
- Coil Voltage :
- 115 ~ 120VAC
- Contact Form :
- DPST-NO (2 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Features :
- Auxiliary Contacts
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Must Operate Voltage :
- Must Release Voltage :
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 40°C
- Product Status :
- Active
- Switching Voltage :
- 600VAC - Max