3RT23361AP60
Артикул производителя:
3RT23361AP60
Краткое описание:
CONTACTOR RES S2 60A 4P 240VAC 1
Coil Voltage :
240VAC
Contact Form :
4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current) :
60 A
Must Operate Voltage :
192 VAC
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Switching Voltage :
690VAC - Max