3RT23361AK60
- Артикул производителя:
- 3RT23361AK60
- Краткое описание:
- CONTACTOR RES S2 60A 4P 120VAC 1
- Coil Voltage :
- 120VAC
- Contact Form :
- 4PST-NO (4 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 60 A
- Must Operate Voltage :
- 96 VAC
- Must Release Voltage :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Switching Voltage :
- 690VAC - Max