3RT20184AN61
Артикул производителя:
3RT20184AN61
Краткое описание:
CONTACTOR S00 16A 200VAC 1NO R L
Coil Voltage :
220VAC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) :
16 A
Must Operate Voltage :
187 VAC
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
-25°C ~ 60°C
Switching Voltage :
690VAC - Max