3RT20174AN62
- Артикул производителя:
- 3RT20174AN62
- Краткое описание:
- CONTACTOR S00 12A 200VAC 1NC R L
- Coil Voltage :
- 220VAC
- Contact Rating (Current) :
- 12 A
- Must Operate Voltage :
- 187 VAC
- Must Release Voltage :
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 60°C
- Switching Voltage :
- 690VAC - Max