CGMS-12A-220-01
- Артикул производителя:
- CGMS-12A-220-01
- Производитель/Бренд:
- Carlo Gavazzi Inc.
- Краткое описание:
- RLY CONT AC COIL 1 NC AUX
- Производитель :
- Carlo Gavazzi Inc.
- Категория товара :
- Contactors (Electromechanical)
- Coil Voltage :
- 220VAC
- Contact Form :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 12 A
- Features :
- Auxiliary Contacts
- Mounting Type :
- Chassis Mount, DIN Rail
- Must Operate Voltage :
- Must Release Voltage :
- Operating Temperature :
- Product Status :
- Active
- Switching Voltage :
- 690VAC - Max