CGMS-12D-24S-01
Артикул производителя:
CGMS-12D-24S-01
Производитель/Бренд:
Carlo Gavazzi Inc.
Краткое описание:
RLY CONT DC COIL 1NC AUX
Производитель :
Carlo Gavazzi Inc.
Категория товара :
Contactors (Electromechanical)
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) :
12 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Switching Voltage :
690VAC - Max