DCNLM400NB48-01
- Артикул производителя:
- DCNLM400NB48-01
- Краткое описание:
- CVP RELAY
- Coil Voltage :
- 48VDC
- Contact Form :
- SPST-NO (1 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 400 A
- Must Operate Voltage :
- 33.6 VDC
- Must Release Voltage :
- 4 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Switching Voltage :
- 60VDC - Max