DCNLB200NB48-01
Артикул производителя:
DCNLB200NB48-01
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
CVP RELAY
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
Contactors (Electromechanical)
Coil Voltage :
48VDC
Contact Form :
SPST-NC (1 Form B)
Contact Rating (Current) :
200 A
Features :
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
30 VDC
Must Release Voltage :
4 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
60VDC - Max