RLY530-3-120
Артикул производителя:
RLY530-3-120
Производитель/Бренд:
NTE Electronics, Inc
Краткое описание:
CONTACTOR 3P 30FLA 120V
Производитель :
NTE Electronics, Inc
Категория товара :
Contactors (Electromechanical)
Coil Voltage :
120VAC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) :
30 A