DCNEVT350-CA
- Артикул производителя:
- DCNEVT350-CA
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- CONTACTOR 350A 1800V 24VIN
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- Contactors (Electromechanical)
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Form :
- SPST-NO (DM) (1 Form X)
- Contact Rating (Current) :
- 350 A
- Features :
- Auxiliary Contacts
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Must Operate Voltage :
- 19 VDC
- Must Release Voltage :
- 9 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C