G8HE-1A7T-R1-DC12
- Артикул производителя:
- G8HE-1A7T-R1-DC12
- Производитель/Бренд:
- Omron Automation and Safety
- Краткое описание:
- RELAY MINI ISO AUTO
- Производитель :
- Omron Automation and Safety
- Категория товара :
- Automotive Relays
- Coil Current :
- 141 mA
- Coil Type :
- Non Latching
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Form :
- SPST-NO (1 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 40 A
- Features :
- Resistor
- Mounting Type :
- Socketable
- Must Operate Voltage :
- 8 VDC
- Must Release Voltage :
- 1 VDC
- Operate Time :
- 20 ms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Product Status :
- Obsolete
- Release Time :
- 20 ms
- Switching Voltage :
- 16VDC - Max