CA1A-DC24V-N
- Артикул производителя:
- CA1A-DC24V-N
- Краткое описание:
- RELAY AUTOMOTIVE SPST 10A 24V
- Coil Current :
- 75 mA
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Rating (Current) :
- 10 A
- Features :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Must Operate Voltage :
- 16 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.2 VDC
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 80°C
- Product Status :
- Obsolete
- Switching Voltage :
- 30VDC - Max