A102AS24VDC
- Артикул производителя:
- A102AS24VDC
- Производитель/Бренд:
- CIT Relay and Switch
- Краткое описание:
- RELAY AUTOMOTIVE DPST 30A 24V
- Производитель :
- CIT Relay and Switch
- Категория товара :
- Automotive Relays
- Coil Current :
- 20.8 mA
- Coil Type :
- Non Latching
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Form :
- DPST-NO (2 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Features :
- Sealed - Fully
- Mounting Type :
- Through Hole
- Must Operate Voltage :
- 16.8 VDC
- Must Release Voltage :
- 2.4 VDC
- Operate Time :
- 4 ms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Product Status :
- Active
- Release Time :
- 1.5 ms
- Switching Voltage :
- 28VDC - Max