A61CC24VDC1.3R
- Артикул производителя:
- A61CC24VDC1.3R
- Краткое описание:
- RELAY AUTOMOTVIE SPDT 30A 24V
- Coil Current :
- 55 mA
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Form :
- SPDT (1 Form C)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Features :
- Resistor
- Must Operate Voltage :
- 16.8 VDC
- Must Release Voltage :
- 2.4 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Switching Voltage :
- 75VDC - Max