A102AS12VDC
- Артикул производителя:
- A102AS12VDC
- Краткое описание:
- RELAY AUTOMOTIVE DPST 30A 12V
- Coil Current :
- 47.2 mA
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Form :
- DPST-NO (2 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Must Operate Voltage :
- 8.4 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.2 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Switching Voltage :
- 28VDC - Max