A51CO12VDC1.9U
- Артикул производителя:
- A51CO12VDC1.9U
- Краткое описание:
- RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
- Coil Current :
- 158.3 mA
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Rating (Current) :
- 40 A
- Must Operate Voltage :
- 8.4 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.2 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Switching Voltage :
- 380VAC, 75VDC - Max