CA1R-DC24V-N
- Артикул производителя:
- CA1R-DC24V-N
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- AUTOMOTIVE POWER RELAY
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- Automotive Relays
- Coil Current :
- 75 mA
- Coil Type :
- Non Latching
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Form :
- SPDT (1 Form C)
- Contact Rating (Current) :
- 10 A
- Features :
- Resistor
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Must Operate Voltage :
- 16 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.2 VDC
- Operate Time :
- 10 ms
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 80°C
- Product Status :
- Active
- Release Time :
- 10 ms
- Switching Voltage :
- 30VDC - Max