CB1VF-R-24V
Артикул производителя:
CB1VF-R-24V
Производитель/Бренд:
Panasonic - ATG
Краткое описание:
CB RELAY 1 FORM C 35A 24V
Производитель :
Panasonic - ATG
Категория товара :
Automotive Relays
Coil Current :
84 mA
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) :
15 A
Features :
Resistor, Sealed - Flux Protection
Mounting Type :
Socketable
Must Operate Voltage :
14 VDC
Must Release Voltage :
2.4 VDC
Operate Time :
15 ms
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Release Time :
15 ms
Switching Voltage :
28VDC - Nom
Termination Style :
Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)