CB1VF-D-12V
- Артикул производителя:
- CB1VF-D-12V
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- CB RELAY 1 FORM C 35A 12V
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- Automotive Relays
- Coil Current :
- 117 mA
- Coil Type :
- Non Latching
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Form :
- SPDT (1 Form C)
- Contact Rating (Current) :
- 35 A
- Features :
- Diode, Sealed - Flux Protection
- Mounting Type :
- Socketable
- Must Operate Voltage :
- 7 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.2 VDC
- Operate Time :
- 15 ms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Release Time :
- Switching Voltage :
- 14VDC - Nom
- Termination Style :
- Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)