CB1AV-D-12V
Артикул производителя:
CB1AV-D-12V
Производитель/Бренд:
Panasonic - ATG
Краткое описание:
CB RELAY 1 FORM A 35A 12V
Производитель :
Panasonic - ATG
Категория товара :
Automotive Relays
Coil Current :
117 mA
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
12VDC
Contact Form :
SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) :
35 A
Features :
Diode, Sealed - Fully
Mounting Type :
Socketable
Must Operate Voltage :
7 VDC
Must Release Voltage :
1.2 VDC
Operate Time :
15 ms
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Release Time :
Switching Voltage :
14VDC - Nom
Termination Style :
Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)