A11ASQ24VDC1.2D
- Артикул производителя:
- A11ASQ24VDC1.2D
- Краткое описание:
- RELAY AUTOMOTIVE SPST 30A 24V
- Coil Current :
- 50 mA
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Features :
- Diode, Sealed - Fully
- Mounting Type :
- Socketable
- Must Operate Voltage :
- 18 VDC
- Must Release Voltage :
- 2.4 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Switching Voltage :
- 75VDC - Max
- Termination Style :
- Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)