AZ9871-2C-12DET
- Артикул производителя:
- AZ9871-2C-12DET
- Краткое описание:
- RELAY SIGNAL DPDT 1A 12VDC PCB
- Coil Current :
- 47.2 mA
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Form :
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Features :
- Sealed - Fully
- Mounting Type :
- Through Hole
- Must Operate Voltage :
- 6.9 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.5 VDC
- Operate Time :
- 3 ms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Release Time :
- 1.5 ms
- Switching Voltage :
- 24VDC - Max