CA1ASR-12V-N-5
- Артикул производителя:
- CA1ASR-12V-N-5
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- CA RELAY 1 FORM A 12V
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- Automotive Relays
- Coil Current :
- 120 mA
- Coil Type :
- Non Latching
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Form :
- SPST-NO (1 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 20 A
- Features :
- Resistor
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Must Operate Voltage :
- 8 VDC
- Must Release Voltage :
- 0.6 VDC
- Operate Time :
- 10 ms
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 80°C
- Product Status :
- Active
- Release Time :
- 10 ms
- Switching Voltage :
- 16VDC - Max