A3KM1CSQ24VDC1.6
- Артикул производителя:
- A3KM1CSQ24VDC1.6
- Производитель/Бренд:
- CIT Relay and Switch
- Краткое описание:
- RELAY AUTOMOTIVE SPDT 150A 24V
- Производитель :
- CIT Relay and Switch
- Категория товара :
- Automotive Relays
- Coil Current :
- 66.7 mA
- Coil Type :
- Non Latching
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Form :
- SPDT (1 Form C)
- Contact Rating (Current) :
- 150 A
- Features :
- Magnetic Blowout, Sealed - Fully
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Must Operate Voltage :
- 15.6 VDC
- Must Release Voltage :
- 2.4 VDC
- Operate Time :
- 15 ms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Product Status :
- Active
- Release Time :
- 15 ms
- Switching Voltage :
- 145VDC - Max