A2S1CSQ48VDC1.9
- Артикул производителя:
- A2S1CSQ48VDC1.9
- Краткое описание:
- RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 48V
- Coil Current :
- 39.6 mA
- Coil Voltage :
- 48VDC
- Contact Rating (Current) :
- 40 A
- Features :
- Sealed - Fully
- Must Operate Voltage :
- 33.6 VDC
- Must Release Voltage :
- 4.8 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Switching Voltage :
- 75VDC - Max
- Termination Style :
- Quick Connect - 0.250" (6.3mm)