A102CS24VDC
- Артикул производителя:
- A102CS24VDC
- Краткое описание:
- RELAY AUTOMOTIVE DPDT 30A 24V
- Coil Current :
- 20.8 mA
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Form :
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Must Operate Voltage :
- 16.8 VDC
- Must Release Voltage :
- 2.4 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Switching Voltage :
- 28VDC - Max