A3M1CSQ12VDC2
- Артикул производителя:
- A3M1CSQ12VDC2
- Краткое описание:
- RELAY AUTOMOTIVE SPDT 80A 12V
- Coil Current :
- 150 mA
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Form :
- SPDT (1 Form C)
- Contact Rating (Current) :
- 80 A
- Features :
- Sealed - Fully
- Must Operate Voltage :
- 8.4 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.2 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Switching Voltage :
- 75VDC - Max