A2HM1CSQ12VDC1.6R
- Артикул производителя:
- A2HM1CSQ12VDC1.6R
- Краткое описание:
- RELAY AUTOMOTIVE SPDT 50A 12V
- Coil Current :
- 150 mA
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Rating (Current) :
- 50 A
- Features :
- Resistor, Sealed - Fully
- Must Operate Voltage :
- 7.8 VDC
- Must Release Voltage :
- 1.2 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Switching Voltage :
- 75VDC - Max
- Termination Style :
- Quick Connect - 0.250" (6.3mm)