A31ASP24VDC2R
- Артикул производителя:
- A31ASP24VDC2R
- Краткое описание:
- RELAY AUTOMOTIVE SPST 80A 24V
- Coil Current :
- 75 mA
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Rating (Current) :
- 80 A
- Features :
- Resistor, Sealed - Fully
- Mounting Type :
- Through Hole
- Must Operate Voltage :
- 16.8 VDC
- Must Release Voltage :
- 2.4 VDC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Switching Voltage :
- 75VDC - Max