CA1A-DC12V-N
- Артикул производителя:
- CA1A-DC12V-N
- Краткое описание:
- RELAY AUTOMOTIVE SPST 30A 12V
- Coil Current :
- 150 mA
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Features :
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Must Operate Voltage :
- 8 VDC
- Must Release Voltage :
- 0.6 VDC
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 80°C
- Product Status :
- Active
- Switching Voltage :
- 16VDC - Max